جلسه کميته برنامه ريزي مورخ 1396/10/24 شهرستان رزن

با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي جلسه کميته برنامه ريزي شهرستان رزن برگزار شد.

 

با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي جلسه کميته برنامه ريزي شهرستان رزن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان جلسه کميته برنامه ريزي شهرستان رزن با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي، فرماندار و مديران دستگاه هاي اجرايي در شهرستان رزن برگزار شد.

در اين جلسه دکتر صيدايي ابتدا در خصوص جايگاه نظارتي اين سازمان در کليه ارکان تصميم گيري و نظارت بر پروژه ها و ابعاد مختلف اجرايي استان و با توجه به محدوديت منابع تاکيد بر استفاده بهينه اين منابع در توسعه و رشد استان را داشتند.

ايشان با اشاره به سند آمايش استان و مطالعات انجام گرفته در اين حوزه تاکيد داشتند که روند رو به رشد استان متناسب با برنامه هاي توسعه اي و آمايش استان بايد باشد.

وي با اشاره به محدوديت منابع وحساسيت در هزينه کرد دقت بر نظارت در ابعاد مختلف اين منابع اشاره کردندکه همه بايد بتوانيم با حداقل امکانات موجود بهترين حرکت و سريع ترين حرکت را در چارچوب برنامه هاي اعلامي داشته باشيم.

ايشان به بررسي لايحه بودجه 97 اشاره وتاکيد داشتند که استان همدان از جمله استان ها مي باشد که داراي بودجه خوبي در سال آينده خواهد بود و از منابع مختلف اين بودجه مي تواند به توسعه استان کمک کند.

دکتر صيدايي با توجه به برنامه هاي اقتصادمقاومتي در سطح کلان کشور بيان داشتند در حوزه استان هم توانستيم با برنامه هاي خاص استان در اقتصادمقاومتي جزء استان هاي برتر کشور در عملکرد استاني باشيم نياز است در شهرستان رزن هم پروژه هاي اقتصاد مقاومتي به بهترين نحوه ممکن ارائه و اداره شود.

ايشان با توجه به تخصيص حدودا 50 درصد رديف هاي اعتباري و 30 درصد توازن و 35 درصد نفت وگاز بيان داشتند که ضرورت دارد با اين روند تخصيص دقت بيشتري  در مديريت منابع داشته باشيم.

در اين جلسه روساي ادارات جهادکشاورزي،آبفا ، بهداشت و درمان ، راه وشهرسازي ، بنيادمسکن و ... گزارشي از وضعيت عمومي پروژه هاي مهم موجود را مطرح کردند.

در ادامه جلسه با حضور دکتر صيدايي و روساي ادارات و فرماندار از تعدادي از پروژه هاي عمراني شهرستان بازديد و پس از آن دستورات لازم در روند پيگيري مشکلات و موانع اين پروژه داده شد.

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 254

خدمات الکترونیک