جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان همدان برگزار شد.

شوراي برنامه ريزي و توسعه استان 1397/03/09

سهم ماليات و درآمد استان همدان امسال 686 ميليارد تومان تعيين شد

جلسه شوراي برنامه ريزي وتوسعه استان همدان برگزار شد

 سهم ماليات و درآمد استان همدان امسال 686 ميليارد تومان تعيين شد

  رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان همدان خبر داد:


80درصد اعتبار استان همدان ابلاغ شده است و سهم ماليات و درآمدهاي همدان امسال 686 ميليارد تومان تعيين شد که از افزايش 5 درصدي برخوردار بوده است.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با حضور استاندار محترم همدان، رئيس محترم سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان، نماينده محترم مردم نهاوند در مجلس شوراي اسلامي و مديران محترم دستگاههاي اجرايي در محل سالن شهداي استانداري برگزار شد.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان همدان با بيان اينکه در دستور العمل بودجه تخصيص بودجه پروژه هاي نيمه تمام اقتصاد مقاومتي بايد در اولويت قرار گيرد گفت: همچنين در دستور العمل آمده است که از خريد کالاهاي خارجي که مشابه ايراني دارد خودداري شود.

دکتر صيدايي بيان کرد: استراتژي توسعه استان در بحث گردشگري است که پروژه‌هاي اين حوزه را علاوه بر پروژه هاي مربوط به نامگذاري سال بايد در اولويت قرار دهيم.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان همدان تصريح کرد: 3 ميليارد و 800 ميليون تومان منابع اعتباري استان از سه درصد درآمد نفت و گاز است و در قانون متوازن 185 ميليارد و 600 ميليون تومان اعتبار توازن داريم که بر اساس قانون بايد به مناطق، شهرستانها و پروژه‌هايي که زير ميانگين هستند تخصيص يابد.

دکترصيدايي عنوان کرد: امسال در بخش اعتبارات تملک و دارايي به ميزان 69 ميليارد و 100 ميليون اعتبار داريم که بايد توزيع شود و مجموع استاني اين سه مورد 317 ميليارد و 500 ميليون تومان است که بايد بين شهرستانها توزيع شود.

وي بيان کرد: 20 ميليارد تومان از اعتبارات استاني، 5.3 ميليارد تومان از اعتبارات 3درصد نفت وگاز و 10 ميليارد تومان از اعتبارات متوازن براي پروژه‌هاي ماهيت استاني قرار داده‌ايم.

دکتر صيدايي خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال قبل از توزيع اعتبارات 80 درصد اعتبار استان ابلاغ شده است درصورتي که سال گذشته تا پايان سال بيش از 50 درصد ابلاغ نشده بود.

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 197

خدمات الکترونیک