99 طرح دولتي همدان به بخش خصوصي واگذار شد

جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان همدان برگزار شد

تاريخ 1397/11/27

جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان همدان برگزار شد

99 طرح دولتي همدان به بخش خصوصي واگذار شد

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان خبر داد: واگذاري طرح هاي عمراني استان به بخش خصوصي در سال جاري به 99 طرح رسيده است.


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان، جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، معاونين استاندار و کليه مديران دستگاههاي اجرايي استان مورخ 1397/11/27 در محل سالن شهداي استانداري برگزار شد.

دکتر صيدايي در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان همدان با اشاره به بيانيه‌ مهم رهبر انقلاب بمناسبت چهل‌ سالگي انقلاب اظهارکرد: اين پيام نه تنها خطاب به جوانان بلکه خطاب به کل جامعه بشريت و مجموعه کشور است.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان با بيان اينکه در اين بيانيه رهبر انقلاب در هفت سر فصل اساسي شامل علم و پژوهش، معنويّت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادي، عزّت ملّي، روابط خارجي، مرزبندي با دشمن و سبک زندگي  توصيه‌هايي فرمودند، افزود: بايد گام بزرگ دوم انقلاب را برداريم چرا که به فرموده رهبري محصول تلاش 40 ساله در پيش روي ما قرار دارد.

وي با تاکيد بر اينکه مقام معظم رهبري در اين بيانيه سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي را راه‌ حل مشکلات کشور مي‌داند، تصريح کرد: بر اين اساس بايد برنامه‌هاي اجرايي براي همه‌ بخش‌هاي آن تهيه و با قدرت و نشاط کاري و احساس مسئوليّت، در دولت‌ها پيگيري و اقدام شود.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان در ادامه سخنان خود با بيان اينکه طي سال جاري در استان  99 پروژه به بخش خصوصي واگذار شده است، افزود: از 99 پروژه واگذار شده، 50 مورد پروژه جديد، يک پروژه نيمه تمام و 48  پروژه نيمه تکميل است.

دکتر صيدايي افزود: با توجه به اينکه سياست دولت واگذاري بخش زيادي از طرح هاي نيمه تمام به بخش خصوصي است تمامي اين طرح ها احصا شدند و 29 طرح نيز در حال واگذاري است.

وي با بيان اينکه 2 هزار طرح قابل اجرا در همدان وجود دارد عنوان کرد: از اين تعداد 800 طرح مي‌تواند به بخش خصوصي واگذار شود که اين تعداد نيز در سه رده اولويت ‌بندي شده و 88 طرح به عنوان طرح اقتصاد مقاومتي دراستان معرفي مي‌ شود.

 

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 180

پیوندها

خدمات الکترونیک