منوي خدمات سازمان را در ارتباط با شرح وظايف سازماني چگونه ارزيابي مي کنيد؟

 تایید  تعداد آرا: 95 نتيجه
IP شما: 3.235.137.159

بيانيه سطح توافق خدمات

 

بیانیه سطح توافق خدمات


·      قابل توجه بازدید کنندگان محترم:

·      بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان به شرح ذیل اعلام می گردد:

·      پورتال سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان امکان ثبت دیدگاه ، پیگیری درخواست ها و سوالات شما کاربران گرامی را از طریق “منوی ارتباط با ما ” فراهم نموده است .  در این قسمت ها شما می توانید سوالات ، پیشنهادات و نظرات خود را به صورت تمام وقت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز مطرح فرمایید.

·      همچنین برای آگاهی از انواع خدمات قابل ارائه توسط این سازمان ، نحوه اجرای فرایندهای مربوطه و دریافت خدمات مورد تقاضا می توانید به منوی خدمات سازمان و فهرست خدمات الکترونیک در میز خدمت دسترسی پیدا کنید.

·      این پورتال در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی (قابل پیش بینی) در زمان مقتضی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

·      پس از ثبت درخواست،نظرات و پیشنهادات شما سعی می گردد حسب مورد و در زمان مقتضی نظرات قابل انتشار در پورتال منعکس و یا نتایج پیگیری درخواست به متقاضی اعلام گردد.

·      اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی گیرد. برای کسب اطلاعات دقیق تر در این خصوص بیانیه حفظ حریم خصوصی سازمان را مطالعه فرمائید.

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 349